Kopek
Yasin yaka
Yaralı köpek
Yaral? köpe?e bak?ld?

kopek sahiplendirme
ayse fatma hayriye
Safranboluda barınak varmı varsa Nerede ve sarı golden köpek varmı ?
Safranbolu Akçasu mah. Kurt tepesi mevkiinde bulunuyor. golden Irki köpek yok.

erkek köpekleri neden kısırlaştırıyorsunuz?
irem erol
ailem 2 hafta once barınağınıza köpegimi biraktilar bugun onu ziyarete geldigimde kulaginda mavi renkte küpe vardı biliyorum ki parazitler icin ve kısırlastirildigini ifade ediyor erkek köpegi neden kısırlastiriyorsunuz ki?
5199 sayili hayvanlari koruma kanunu geregi bütün disi ve erkek köpekler Orman ve Su isleri Bakanliginin talimati ile sahipsiz köpekler kisirlastirma islemleri  yerel yönetimlerce yapmasi gerekmektedir.

Dişi Setter Nerede?
Berkay Özçelik
İyi günler, sahiplendirme bölümünde bulunan dişi setter'ı dün (05.05.2013) görmeye gitmiştik fakat bütün kafeslere baktık köpek yoktu. O anda orada bir görevli olmadığından soramadık köpeğe ne olduğunu. Sahiplenmeyi düşünüyorduk ne oldu o köpeğe?
?yi günler. Biz bahsetti?iniz köpe?i sahiplendirdik. Hafta içi gelirseniz (08:30-17:30) daha iyi olur. Hafta sonu veteriner hekimimiz olmad??? için köpek veremiyoruz. 

İletişim
Gökçe esas
Telefon numaranızı ve hangi günler saat kaç arasında çalıştığınızı öğrenebilir miyim?
Telefon numaramız : (0370)7124114 Ve 153
Haftanın her günü 08:30-17:30 saatleri arasında çalışıyoruz.

sahıplendırme
Okan AKAR
Öncelikle merhaba ben KARABÜK ÜNİVERSİTESİNDE okumaktayım.Hayvanlar ile ilgilenmek onlarla zaman geçirmek onların bakımları ile ilgilenmek hoşuma gidiyor.Eğer sizcede uygunsa ben barınağınızda mevcut köpeklerden birine aile olmak ve ona sahiplenmek istiyorum .Eger bana ulaşırsanız sevinirim.İYİ AKŞAMLAR.

Merhaba Okan Bey. Öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. Köpek sahiplenmek için barınağımızı ziyaret etmeniz gerekiyor. Görevli arkadaşlarımız sizlere yardımcı olacaklardır. iyi günler.

sahiplenme
fatih akcaalan
Golden kırmasını sahiplenmek istiyorum ama nereye ulaşacağımı bilmiyorum bilgi veririmsinz
Sahiplenme işlemleri için barınağımıza gelmeniz gerekiyor. ayrıca mesai saatleri (08:30 - 17:30) içinde 154 no'lu telefonumuzdan bilgi alabilirsiniz.

köpek
ibrahim torlakcı
merhaba ben cami avlusunda bir köpek buldum sanırım 2 aylık sizin barınağa vermek istiyorum geri dönerseniz sevinirim
100. yılda ikamet ediyorsunuz sanırım. Biz sadece Safranbolu içersindeki köpeklerin bakımını yapıyoruz. Karabük Belediyesini arayıp barınak görevlileriyle irtibata geçerseniz iyi olur.

bilgi alım
HÜLYA SATILMIŞ
merhaba ben bir hayvan sever olarak merkezinize üye olmak ve etkinliklere katılmak istiyorum.Safranboludaki yerinizi öğrenebilir miyim? iyi günler.
Eskiçarşıyı geçince hıdırlık tepesinin üst eflani bartın yolu üzerinde kalıyor.

Adres
Sadık Kaya
Tam olarak adresinizi verir misiniz ? Tam olarak nerde kalıyor ?
Akçasu mah. Hacılar pınarı Kurt tepesi mevkii safranbolu, kirkillinin alt tarafında kalıyor...